Działki Pasym Działki na Mazurach
Cena: 1.100.000 zł

Działka letniskowa nad jeziorem 0.4309 Ha nr 29

Typ nieruchomości: Działka

Typ oferty: Sprzedaż

Numer oferty: 29

Rodzaj działki: budowlana

Lokalizacja: Pasym, półwysep Pasym, warmińsko-mazurskie

Powierzchnia: 0.4309 Ha

Cena: 1.100.000 zł

Dostęp do jeziora: Tak

Linia brzegowa: Tak

Zalesienie: Tak

Uzbrojenie działki: Nie

Informacje o dojeździe: Droga

0.4309 Hapowierzchnia

TAKdostęp do jeziora

TAKlas na działce

NIEdziałka uzbrojona

Działka letniskowa nad jeziorem na sprzedaż

Działka letniskowa nad jeziorem nr 29 to świetne miejsce do spędzania wolnego czasu. Działka nr 29 jest idealną propozycją dla osób poszukujących działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej. Działka nr 29 jest bardziej górzysta niż sąsiadująca obok działka nr 30. Odsłonięty teren na skarpie idealnie nadaje się na domek letniskowy. Skarpa porośnięta jest lasem i schodzi stopniowo do jeziora, zapewniając niesamowite widoki.

Działka nr 29 ma 0.4309 Ha, a możliwą maksymalną powierzchnią do zabudowy jest 646 m2. Działka leży w wyjątkowym miejscu, oferując wspaniały widok na jezioro Kalwa.

Działka nr 29 nie jest uzbrojona.

Wzdłuż jednej strony działki biegnie główna droga, która jest dobrze poprowadzona i zapewnia bezpośredni dostęp do działki.

Działka letniskowa nad jeziorem nr 29 to nie tylko działka nadająca się do letniego wypoczynku, choć z pewnością letnią porą wypoczynek nad jeziorem jest jednym z najmilszych. Półwysep Pasym oferuje jednak dużo więcej, a w planach inwestycyjnych znajdują się rozbudowy wspólnych przestrzeni, z których mogą korzystać wszyscy mieszkańcy. 

 

Prywatna działka letniskowa nad jeziorem

Działka ewidencyjna 473

Wyjątkowa działka letniskowa nad jeziorem to miejsce na spokojny odpoczynek wśród pięknej natury mazurskich terenów. Działka nr 29 powinna spełniać wszelkie oczekiwania osób, które szukają spokojnej, urokliwej okolicy, z możliwością zabudowy. Działka nr 29 posiada jedną z ciekawszych powierzchni znajdujących się na półwyspie. Zapierające dech w piersiach widoki na jezioro Kalwa, bezpośredni dostęp do wody, szerokie możliwości spędzania wolnego czasu – Mazury to miejsce idealne do odpoczynku wśród bogatej fauny i flory.

Jak dojechać?

Wyślij zapytanie

Wiadomość wysłana pomyślnie
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie