Działki Pasym Działki na Mazurach

INFORMACJE
O PROJEKCIE

Piękny półwysep otoczony z trzech stron wodami jeziora Kalwa oferuje niecodzienne widoki, ciszę, spokój i kawałek "własnych Mazur". Projekt zakłada 50 działek o powierzchni od 3.000 do 12.000 m2, dużo terenów leśnych i zielonych, prywatne, wewnętrzne drogi dojazdowe oraz 2 wspólne plaże po obu stronach półwyspu do użytku przed mieszkańców Półwyspu.

Bliskość tych plaż z każdego miejsca na Półwyspie gwarantuje możliwość korzystania z jeziora dla wszystkich, niezależnie od tego czy dana działka posiada prywatny dostęp do wody.

Projekt deweloperski

W RAMACH PROJEKTU OFERUJEMY

działki pod zabudowę

nieruchomości w pięknym rejonie nad jeziorem Kalwa

gotowe domy w ramach kameralnego projektu deweloperskiego

piękny design, dobór najlepszych materiałów oraz wykonanie inwestycji "pod klucz". Zadbaliśmy również o projekt ogrodu, ogrodzenie, a także kilka innych niespodzianek.

wspólna infrastruktura, miejsca do relaksu

Półwysep ma stanowić dobro wspólne wszystkich mieszkańców, tak aby można było korzystać z dobrodziejstw natury Mazur w ramach ekskluzywnego projektu i dobrego sąsiedztwa. Prywatne drogi oraz ścieżki wewnętrzne zapraszają do spacerów, jazdy rowerem, joggingu. Wszystkie działki mają zagwarantowny dostęp do dwóch terenów rekreacyjnych na których zorganizowane będą plaże, pomosty oraz infrastruktura do wypoczynku, sportu, wspólnego spędzania czasu.

Po drugiej stronie jeziora leży malownicze miasteczko Pasym, z charakterystyczną linią pruskich zabudowań.

Położenie w odległości zaledwie 200 kilometrów od Warszawy oraz Trójmiasta gwarantuje szybki i łatwy dojazd.