Działki Pasym Działki na Mazurach
Plaża
Pomost

Las
Tereny
zielone
Istniejąca zabudowa
.

Mapa dostępnych działek

73
3,7144ha

Kliknij na działkę po więcej informacji

Jezioro Kalwa Jezioro Kalwa Jezioro Kalwa Jezioro Kalwa Mała

Twoja działka na Mazurach

Dom

Prywatny Półwysep na Mazurach

Pasym jest piękną mazurską miejscowością z pruskim dziedzictwem. Położenie na bliskich Mazurach, zaledwie 200 kilometrów od Warszawy i Trójmiasta gwarantuje wygodny dojazd trasą S7.

Nasz półwysep nad jeziorem Kalwa, z trzech stron otoczony wodami jeziora to ponad 40 hektarów pagórków, lasów i łąk z pięknym widokiem na jeziora Kalwa. Zaledwie 4 kilometry drogą do Pasymia lub ... dużo bliżej przez wodę :)

Działki

Oferta działek i domów na sprzedaż

W ofercie mamy 50 działek budowlanych o powierzchni od 3.000 m2 do 12.000 m2. Na części z nich powstają gotowe domy wykończone „pod klucz”.

Zróżnicowana wielkość działek, położenie i ekspozycja gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla całego Półwyspu obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący zabudowę rekreacyjną, co znacznie ułatwia proces inwestycyjny. Pragniemy stworzyć kameralną enklawę sprzyjającą wypoczynkowi na łonie natury. Z myślą o tym stworzyliśmy dla Was 2 wspólne plaże z terenami rekreacyjnymi do wspólnego użytku.

Dom

Mazurska natura

Półwysep Kalwa jest położony z daleka od uczęszczanych szlaków mazurskich. Lokalizacja gwarantuje ciszę, spokój i kontakt z naturą. Na naszym terenie jest dużo lasów, zieleni, wody - do użytku przez wszystkich mieszkańców Półwyspu.

Miejsce idealne dla miłośników wody, przyrody, spacerów, joggingu, yogi, rowerów, kajaków, żaglówek i SUP-ów. Aha - pasjonatów motorówek i skuterów wodnych szanujemy ale zapraszamy gdzieś indziej - jezioro jest strefą ciszy :)

Okolica działek na sprzedaż w Pasymiu

Pasym to mazurskie miasteczko leżące nad niesamowitym Jeziorem Kalwa, położone w północno-wschodniej części Polski, na Mazurach, w województwie warmińsko-mazurskim (30 km od Olsztyna, 200 km od Warszawy).

Głównym walorem krajobrazowym oraz turystyczno-rekreacyjnym okolic Pasymia są jeziora, lasy oraz zdrowe powietrze, przyciągające turystów zarówno z kraju, jak i zagranicy. Atrakcyjność rejonu podnoszą stare potężne lasy sosnowe oraz liczna dzika zwierzyna. Wszystko to zachęca do leśnych wędrówek i wypraw rowerowych oraz stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów letnich i zimowych.

Miejsce relaksu

Miejsce relaksu

Natura wokół

Natura wokół

Miejsce rekreacji

Miejsce rekreacji

W pobliżu miasta

W pobliżu miasta

zobacz więcej

Oferujemy

działki na sprzedaż

działki na sprzedaż na Mazurach w pięknym rejonie nad jeziorem Kalwa. W ofercie działki z linią brzegową, nad jeziorem oraz działki z domkiem.

gotowe domy na mazurach w ramach kameralnego projektu deweloperskiego

piękny design, dobór najlepszych materiałów oraz wykonanie inwestycji "pod klucz". Zadbaliśmy również o projekt ogrodu, ogrodzenie, a także kilka innych niespodzianek.

Domy pod klucz
Działki nad jeziorem

Projekt deweloperski

Gotowe domy na Mazurach w pięknej okolicy - w pobliżu jeziora Kalwa. Znajdują się w niewielkiej odległości od plaż i malowniczych stawów. Ich design nawiązuje do skandynawskich domków, ale wyróżniają je elementy architektury mazurskiej.

Każdy z domów jest w pełni wykończony. Posiada wyposażone łazienki oraz kuchnię, a także garaż i na życzenie saunę. Zadbamy też o zieleń, każda nieruchomość zostanie oddana z gotowym ogrodem, oświetleniem, ogrodzeniem spójnym z otoczeniem i zejściem nad malowniczy staw.

zobacz więcej o naszych domach

Domy na sprzedaż na Mazurach

Na Półwyspie Pasym oprócz działek oferujemy również gotowe domy na sprzedaż. Proponowane przez nas domy są wykończonymi nieruchomościami, które zawierają w sobie wszystko, czego potrzebuje nowy mieszkaniec. Każdy dom wybudowany jest przy zastosowaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Przykładowo do ich ogrzewania używane są pompy ciepła, które obecnie są najbardziej pożądanym systemem ogrzewania.

Domki przy jeziorze na Mazurach

Mazury są regionem Polski, w którym nie brakuje malowniczych jezior. Jezioro Kalwa to jedno z nich. To właśnie nad nim znajdują się nasze nieruchomości na sprzedaż. Domy nad jeziorem są gotowe do zamieszkania i znajdują się na półwyspie Pasym. Jest to atrakcyjny teren położony w otoczeniu natury, a zarazem niedaleko miejskiej infrastruktury.

Dla mieszkańców zapewnione są także miejsca do wspólnego spędzania czasu. Znajdziemy tutaj między innymi plaże, pomosty, a także infrastrukturę do uprawiania sportu.

Aktualnie dostępne działki

Działki na sprzedaż na Mazurach

Mazurskie działki do sprzedaży oferują różnorodność, zarówno pod względem lokalizacji, jak i typu gruntu. Możesz znaleźć działki nad samym brzegiem jeziora, w pobliżu lasów lub blisko urokliwych miejscowości, co sprawia, że masz wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór idealnego miejsca. Inwestycje w działki na Mazurach mają również potencjał komercyjny. Turystyka na tym obszarze rozwija się, więc wynajmowanie domków letniskowych lub organizowanie obozów letnich to świetne pomysły na biznes.

Mazury to miejsce, które przyciąga swoją urodą przyrody i spokojem, więc działka na tym obszarze może stać się Twoim rajem na ziemi. To doskonała okazja, aby zacząć nową przygodę i cieszyć się pięknem Mazur każdego dnia.

Działka z dostępem do jeziora Mazury

Dla wielu osób marzeniem jest posiadanie działki nad jeziorem na Mazurach, gdzie mogą cieszyć się bliskością wody i zapierającymi dech widokami. Takie działki oferują nie tylko komfort i relaks, ale także unikalne możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu i uprawiania różnorodnych form rekreacji. Posiadanie działki z dostępem do jeziora to spełnienie marzeń o idealnym miejscu na odpoczynek, rodzinne wakacje, a także inwestycję w tym miejscu.

Na naszej stronie posiadamy jeszcze kilka ofert działek do sprzedania z prywatnym dostępem do jeziora Kalwa. Ich dostępność sprawdzisz interaktywnej mapie na stronie głównej. Oferta działek na sprzedaż jest różnorodna. Dostępne są różne metraże, działki zalesione, ze skarpami, widokowe. Sprawdź interesującą Cię ofertę i napisz do nas.

Działki na Mazurach z domkiem

Mazurskie tereny zachwycają urokliwymi połaciami zieleni i rozległymi rozlewiskami wodnymi. Działki na Mazurach z domkiem to idealna opcja dla osób szukających spokoju i otoczenia przyrody. Gotowe domy nad jeziorem Kalwa wykonane są w stylu skandynawskim. Charakteryzują się wysokim standardem i zapewniają niezwykły komfort, a ich bliskie położenie do jeziora sprawia, że otoczenie domu jest niezwykle urokliwe. Działki na Mazurach z domkiem posiadają w pełni wyposażone kuchnie oraz łazienki, dlatego można w nich od razu zamieszkać. Zastosowane nowoczesne technologie są w pełni ekologiczne i bezpieczna dla środowiska.

 

Działka z linią brzegową i domkiem

Oprócz działek w ofercie posiadamy również gotowe domy pod klucz. Są one zlokalizowane nad jeziorem Kalwa na Mazurach. Domy usytuowane są na niezależnych działkach o różnych powierzchniach. Są one w pełni wykończone w pięknym skandynawskim standardzie. Więcej o domach dowiecie się w zakładce "Domy".