Działki Pasym Działki na Mazurach
Cena: 750.000 zł

Działka na Mazurach z dostępem do jeziora 0.3242 Ha nr 101

Typ nieruchomości: Działka

Typ oferty: Sprzedaż

Numer oferty: 101

Rodzaj działki: budowlana

Lokalizacja: Pasym, półwysep Pasym, warmińsko-mazurskie

Powierzchnia: 0.3242 Ha

Cena: 750.000 zł

Dostęp do jeziora: Tak

Linia brzegowa: Tak

Zalesienie: Tak

Uzbrojenie działki: Nie

Informacje o dojeździe: Droga | Ścieżka

0.3242 Hapowierzchnia

TAKdostęp do jeziora

TAKlas na działce

NIEdziałka uzbrojona

Działka na Mazurach z dostępem do jeziora na sprzedaż

Działka na Mazurach z dostępem do jeziora nr 101 posiada 0.3242 Ha, a możliwą maksymalną powierzchnią do zabudowy jest 514m2. Położona na Półwyspie Pasym to idealna oferta dla osób szukających niewielkiej działki z własnym zejściem do jeziora.

Działka nr 101 ma zapewniony dobry ciąg komunikacji. Dojście do działki możliwe jest główną drogą lub ścieżką biegnącą wzdłuż działki.

Działka nie jest uzbrojona.

Działka nr 101 ma rewelacyjne położenie z fantastycznym widokiem na jezioro Kalwa. Własne dojście do wody sprawia, że działka nr 101 stanowi świetny teren nadający się do rekreacji.

Prywatna działka na Mazurach z dostępem do jeziora

Działka ewidencyjna 492

Niewielka, acz wyjątkowa działka na Mazurach z dostępem do jeziora położona w pierwszej linii od brzegu. Świetne ukształtowanie terenu i bezpośredni dostęp do wody sprawia, że działka nr 101 jest ofertą, która z pewnością spełni oczekiwania osób pragnących niewielkiej działki z bezpośrednim zejściem do jeziora. Teren działki nadaje się do postawienia zarówno domku letniskowego, jak i domu. Wzdłuż linii brzegowej porastają drzewa, nadając całemu krajobrazowi bardzo osobliwy klimat. Działka nr 101 świetnie nadaje się jako teren rekreacyjny, jak i całoroczne miejsce na nieruchomość w pięknym otoczeniu mazurskiej przyrody.

Jak dojechać?

Wyślij zapytanie

Wiadomość wysłana pomyślnie
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie