Działki Pasym Działki na Mazurach
Cena: 480.000 zł

Malownicza działka przy jeziorze Kalwa 0.303 Ha nr 92

Typ nieruchomości: Działka

Typ oferty: Sprzedaż

Numer oferty: 92

Rodzaj działki: budowlana

Lokalizacja: Pasym, półwysep Pasym, warmińsko-mazurskie

Powierzchnia: 0.303 Ha

Cena: 480.000 zł

Dostęp do jeziora: Tak

Linia brzegowa: Nie

Zalesienie: Nie

Uzbrojenie działki: Nie

Informacje o dojeździe: Droga

0.303 Hapowierzchnia

TAKdostęp do jeziora

NIElas na działce

NIEdziałka uzbrojona

Malownicza działka przy jeziorze Kalwa na sprzedaż

Działka przy jeziorze Kalwa nr 92 położona jest w bardzo malowniczej przestrzeni zapewniającej piękny widok i szerokie możliwości zagospodarowania. Działka posiada  0.303 Ha, a maksymalną powierzchnią możliwą do zabudowy jest 453 m2.

Do działki można dostać się z dwóch stron – wzdłuż dwóch części biegnie droga. Działka nie jest uzbrojona. Działka również nie jest zalesiona (pojedyncze drzewka).

Działka nr 92 leży w drugiej linii od jeziora. Nie ma bezpośredniego dostępu do wody, lecz w planach inwestycyjnych jest budowa semi-plaży (m.in z gotowym pomostem) dla czterech sąsiadujących działek. 

 

Prywatna działka przy jeziorze Kalwa

Działka przy jeziorze Kalwa nr 92 to miejsce idealne na spokojny odpoczynek na łonie natury. Działka nr 92 mimo że nie leży bezpośrednio przy linii brzegowej, to zapewnia fantastyczny widok na jezioro i okoliczną przyrodę. Działka nie należy do tych największych, mimo to zapewnia świetne miejsce do postawienia np. domku letniskowego czy średniej wielkości domu. Dużą zaletą działki jest jej położenie i ukształtowanie. Działkę można świetnie zagospodarować, tworząc prawdziwą oazę spokoju i rekreacji.

Jak dojechać?

Wyślij zapytanie

Wiadomość wysłana pomyślnie
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie