Działki Pasym Działki na Mazurach
Cena: 480.000 zł

Działka rekreacyjna blisko jeziora 0.3037 Ha nr 91

Typ nieruchomości: Działka

Typ oferty: Sprzedaż

Numer oferty: 91

Rodzaj działki: budowlana

Lokalizacja: Pasym, półwysep Pasym, warmińsko-mazurskie

Powierzchnia: 0.3037 Ha

Cena: 480.000 zł

Dostęp do jeziora: Tak

Linia brzegowa: Nie

Zalesienie: Nie

Uzbrojenie działki: Nie

Informacje o dojeździe: Droga

0.3037 Hapowierzchnia

TAKdostęp do jeziora

NIElas na działce

NIEdziałka uzbrojona

Działka rekreacyjna blisko jeziora na sprzedaż

Działka rekreacyjna blisko jeziora nr 91 położona jest na przepięknym Półwyspie Pasym, znajdującym się województwie Warmińsko-Mazurskim. Działka nr 91 leży w drugiej linii od jeziora Kalwa, zapewniając bliskość wody, która znajduje się zaledwie parę metrów od niej.

Działka nr 91 świetnie nadaje się na teren rekreacyjny. Powierzchnia działki wynosi 0.3037 Ha, a możliwa zabudowa to 458m2. Działka nie jest zalesiona, znajduje się na niej pojedyncze zadrzewienie.

Działka nr 91 nie posiada ogrodzenia, ale można je bez problemu postawić – działka charakteryzuje się dobrym ukształtowaniem terenu. Do działki możliwe jest dotarcie aż z trzech stron – leży ona bowiem na łączeniu kilku rozwidleń. Dzięki temu działka ma zapewniony bardzo komfortowy dostęp.

Działka nie jest uzbrojona.

 

Prywatna działka rekreacyjna blisko jeziora

Bliskość jeziora Kalwa sprawia, że działka nr 91 jest idealnym miejscem do rekreacji i odpoczynku. Działka nr 91 ma świetne ukształtowanie. Teren nadaje się do zagospodarowania chociażby jako działka rekreacyjna. Niewielki domek letniskowy, piękny widok, dostępność do wody – wszystko to sprawi, że działka nr 91 będzie z pewnością idealnym wyborem dla osób, które szukają niewielkiej działki, z dobrym terenem i widokiem na jezioro. 

Jak dojechać?

Wyślij zapytanie

Wiadomość wysłana pomyślnie
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie