Działki Pasym Działki na Mazurach
Cena: 1.100.000 zł

Działka rekreacyjna z długą linią brzegową nr 27

Typ nieruchomości: Działka

Typ oferty: Sprzedaż

Numer oferty: 27

Rodzaj działki budowlana

Lokalizacja: Pasym, półwysep Pasym, warmińsko-mazurskie

Powierzchnia: 0.4849 Ha

Cena: 1.100.000 zł

Dostęp do jeziora: Tak

Linia brzegowa: Tak

Zalesienie: Tak

Uzbrojenie działki: Nie

Informacje o dojeździe: Droga | Ścieżka

0.4849 Hapowierzchnia

TAKdostęp do jeziora

TAKlas na działce

NIEdziałka uzbrojona

Działka rekreacyjna z długą linią brzegową na sprzedaż

Działka rekreacyjna z długą linią brzegową nr 27 to idealne miejsce na stworzenie własnej przestrzeni nad pięknym jeziorem Kalwa. Działka nr 27 posiada wyjątkowo długą linię brzegową (około 100 metrów) ze świetnym dostępem do jeziora.

Całkowita powierzchnia działki wynosi 0.4849 Ha. Możliwość zabudowy powierzchni sięga 720 m2, możliwa jest już 20 metrów od jeziora. Działkę porasta również piękny las.

Działka nr 27 nie jest uzbrojona.

Istnieje możliwość ogrodzenia prywatnej przestrzeni według uznania. Działka ma dostęp do głównej drogi, a wzdłuż jednej części biegnie ścieżka.

Działka rekreacyjna z długą linią brzegową nr 27 położona jest w ustronnym miejscu, zapewniającym prywatność i spokój. Piękny widok na jezioro możliwy jest z każdego punktu działki. Po przeciwnej stronie drogi porasta las, działka nr 27 jest więc położona w niezwykle urokliwej okolicy. 

 

Prywatna działka rekreacyjna z linią brzegową

Działka ewidencyjna 1/27 oraz 1/121

Działki rekreacyjne z linią brzegową to unikatowe miejsca, które można przeobrazić w niezwykle spokojną, relaksacyjną oazę. Działka nr 27 położona w niezwykle malowniczej okolicy to idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca i bezpośredniego kontaktu z naturą Mazur. W takim miejscu można odpocząć, ale również aktywnie spędzać czas w otoczeniu dzikiej przyrody.

Jak dojechać?

Wyślij zapytanie

Wiadomość wysłana pomyślnie
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie