Działki Pasym Działki na Mazurach

Wróć

Ile kosztuje działka nad jeziorem? SPRAWDŹ

22 Kwietnia 2023

Mazury to nie tylko urocze miasteczka i piękne krajobrazy, ale także idealne miejsce na posiadanie własnej działki. Z dala od zgiełku miasta, wśród przyrody, można w pełni odpocząć i cieszyć się wolnością. Działki na Mazurach cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku oraz chcących korzystać z uroków regionu.

 

Ile kosztują działki na Mazurach z dostępem do jeziora?

 

działka na mazurach

Koszt działek na Mazurach z dostępem do jeziora może się znacznie różnić w zależności od lokalizacji, powierzchni i standardu oferowanej działki. Średnio ceny zaczynają się od około 50 tysięcy złotych za działkę o powierzchni około 1000 m², ale mogą sięgać nawet kilku milionów złotych za nieruchomość zlokalizowaną w prestiżowej okolicy z dużym dostępem do wody i pełnym zapleczem infrastrukturalnym.

Jakie są ceny działek  na Półwyspie Pasym?

Ceny działek na Półwyspie Pasym zależą od wielu czynników, takich jak lokalizacja, powierzchnia, kształt, dostępność mediów czy też przeznaczenie działki.

Na naszej stronie znajduje się interaktywna mapa działek na sprzedaż. Dzięki niej dowiesz się jakie są ceny poszczególnych działek graniczących z jeziorem, a także tych nieco oddalonych. Znajdziesz również tutaj ofertę gotowych domków wykonanych pod klucz. 

SPRAWDŹ CENY TUTAJ

 

Dlaczego warto kupić działkę na Mazurach?

Istnieje wiele powodów, dla których warto kupić działkę na Mazurach. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

  1. Piękne krajobrazy: Mazury słyną z przepięknych krajobrazów, które przyciągają turystów z całego świata. Posiadając działkę na Mazurach, można cieszyć się nimi każdego dnia i zawsze mieć je na wyciągnięcie ręki.
  2. Spokój i cisza: Mazury są ucieczką od miejskiego zgiełku i hałasu. Posiadając działkę na tym terenie, można odpocząć od codziennej rutyny i zrelaksować się wśród przyrody.
  3. Łatwy dostęp do wody: Mazury to nie tylko jeziora, ale także liczne rzeki i kanały. Posiadając działkę na Mazurach, można łatwo i szybko dotrzeć do wody, co na pewno przypadnie do gustu osobom lubiącym aktywny wypoczynek.
  4. Bliskość lasów: Mazury to również duże kompleksy leśne. Posiadając działkę na tym terenie, można korzystać z uroków lasu, zbierać grzyby i jagody, a także obserwować dzikie zwierzęta.
  5. Możliwość prowadzenia działalności turystycznej: Mazury to popularny region turystyczny, a posiadając działkę na tym terenie, można rozważyć prowadzenie działalności związanej z turystyką, np. wynajem domków letniskowych lub organizację obozów dla dzieci.